Kimin Nesiyim?

Selam! İsmim Cansu. Süslü girişleri sevmem. Kendi kendime yazdığım kitap, film yorumlarını sizinle paylaşmak için buradayım. Umarım beni seversiniz ve yazdıklarımın size ilhâm olmasına izin verirsiniz.

Ben iddialı bir insan olmadım. Olamam da çünkü çelimsiz bir insanım. Gücüm ancak fısıltıya dönüşebilir. Korkularımın çığ gibi üzerime geldiği günlerde bu blog hesabı bana nefes olabilir diye gelmiş bulundum. Lütfen benden desteğinizi esirgemeyin. Ben bir garip yolcuyum, duyulmadan, anlaşılmadan ölmek istemeyen. Bir kişi bile sesimi duysa ve bu dünyada yalnız olmadığımı anlatsa bana, mutlu bir şekilde sonlandırabilirim hayatımı. Yüreğinize girmem için izin verin. Bırakın kelimelerim kelimelerinizle buluşsun. Öyle geçiyor ki zaman, izin verin saniyeleri tutalım. Umarım kelimelerim, düşüncelerim size iyi gelir.

Film ve kitap yorumlarında görüşmek üzere. Hepinize iyi gülmeler diliyorum.

 1. Anonim diyor ki:

  Bloğundakilerden kendi gençliğimi gördüm))Şimdi bir yazar ve eğitimciyim .Ve düzenli okurum, film izlerim.Bir hedefin varsa yararını göreceğin eylemler.Sevgiyle kal…

 2. Murat AYDIN diyor ki:

  Yalnız bir yolcu olduğunu ifade etmek aslında cesareti ve samimiyeti gösteriyor. Çıkmış olduğunuz bu edebiyat, sanat, kültür serüveninde cesaretinizin hiç kırılmamasını, samimi çabalarınızın semeresini görmenizi diliyorum. Yorumlarınızı diğer kaynaklarla (başka kitaplar, başka yazarlar, başka filmler, vb.) zenginleştirmeniz çok güzel. Okuyuculara yeni kapılar açmak ya da yeni tutunma noktaları sunmak adına…

 3. Momentos diyor ki:

  Merhaba, hoşgeldiniz blog dünyasına. “Blog Tecrübem” in bloğunda yazınıza rastladım. Çok keyifli bir anlatımdı. Sizden bloğunuza takip etme butonu eklemenizi rica edeceğim. Diğer blogdaşlar da rahatça takip edebilir sizi. Sevgilerimi gönderiyorum, başarılar sizinle olsun.

 4. Fehvâ’nın inziva köşesi diyor ki:

  Merhabalar. Öneriniz için teşekkür ederim. Hemen ekledim. Daha önce de aklıma gelmişti fakat nedense eklemedim bir türlü. Ayrıca çok teşekkür ederim tatlı yorumunuz için ileriki günlerde daha kapsamlı bloglar yayınlamayı düşünüyorum. Takip edebilir ya da abone olabilirsiniz. Musmutlu bir gün dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir